Sprievodca Parižom: Pešie prehliadky

Autentický sprievod

Sprievodca Parižom: Pešie prehliadky

Máte v pláne navštíviť Paríž, najkrajšie pamiatky ale tiež objaviť skryté a bežnému turistovi neznáme časti mesta? Chcete si spraviť súkromný výlet po Paríži, ale nechcete ho celý stráviť v autobuse?

Vyberte si slovenského sprievodcu, ktorý žije v Paríži. Zvolte si medzi našimi pešími trasami, ktoré Vám ponúkame na stránke Naše prehliadky. Alebo si vytvorte Váš osobný program, ktorý Vám pomôžeme zostaviť.

Naše prehliadky

Tipy na hotely

Najvýhodnejšie ubytovanie

Tipy na hotely

V Paríži sa nachádza viac než 1500 hotelov, 76 309 izieb a 15 2358 postelí.

S radosťou poradíme kvalitný hotel vo Vašom rozpočte. Ak si chcete vybrať hotel sami, odporúčame stránku booking.com, ktorá má výborné ponuky.

Sprievodcovské služby pre CK a školy

Vaš padák v Paríži

Sprievodcovské služby pre CK a školy
Od roku 2010 úspešne spolupracujeme so slovenskými a českými cestovnými kancelármi v Paríži a po celom Francúzsku. Naš team žijúci v Paríži je schopný naplánovať a oceniť komplexné zájazdy. Vieme sa prispôsobiť k last-minute objednávke v prípade, že Vám napríklad nečakane vypadne sprievodca. Naše bohaté skúsenosti s veľkými skupinami Vám zaručí ich spokojnosť. Viete, že prenájom sluchatiek je lacné a považované ako pohodlné podľa klientov?

Slovo od Ralpha

Slovo od Ralpha

Zakladatel’ a majitel’

Narodený v Paríži, pôvodom Slovák, milujem obe krajiny. Preto som vytvoril túto službu, aby som ukázal Vám, Slovákom, aké krásy sa nájdu vo Francúzsku.
Paríž má niečo magické, čo každého chytí za srdce.. a je to o to silnejšie ak spoznáte pôvod, históriu a príbehy každej pamiatky a celého mesta.